Latvijas futbolisti dramatiskā mačā cīnās neizšķirti ar Šveices valstsvienību

Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra Eiropas zonas otrās grupas spēlē Latvijas futbola izlase trešdien savā laukumā dramatiskā cīņā nospēlēja neizšķirti 2:2 (0:1) ar Šveices valstsvienību.

Rezultātu mača 43.minūtē atklāja Šveices izlases uzbrucējs Aleksandrs Frejs, bet 62.minūtē Aleksandrs Cauņa ar skaistu tālsitienu vārtu augšējā stūrī panāca neizšķirtu.

Spēles 75.minūtē Vitālijs Astafjevs pēc lieliskas Cauņas piespēles ar galvu guva vārtus, izvirzot Latviju vadībā, tomēr piecas minūtes vēlāk, tikko uz maiņu uznākušais šveicietis, Erenss Derdijuks pēc stūra sitiena ar galvu panāca izlīdzinājumu - 2:2.

Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra Eiropas zonas otrajā grupā Latvijas izlase ar izcīnītiem 14 punktiem saglabāja trešo vietu. Tikpat punktu ir arī Grieķijai, bet pirmajā vietā ar 17 punktiem atrodas Šveice.

Ceturtajā vietā ar 12 punktiem atrodas Izraēla, kurai ar pieciem punktiem seko Luksemburgas futbolisti. Savukārt Moldovas valstsvienība ar diviem punktiem pagaidām ieņem pēdējo, sesto vietu otrajā grupā.

Abu komandu pirmajā mačā, kas pagājušā gada 11.oktobrī notika Šveicē, Latvijas izlase zaudēja ar rezultātu 1:2.

Pēdējos divus kvalifikācijas turnīra mačus Latvija aizvadīs oktobrī - 10.oktobrī izbraukumā būs jāspēlē ar Grieķiju, savukārt 14.oktobrī Rīgā paredzēts mačs ar Moldovu.

Latvijas izlases sastāvs mačā ar Izraēlu: Andris Vaņins, Oskars Kļava, Deniss Ivanovs, Kaspars Gorkšs, Deniss Kačanovs, Aleksandrs Cauņa (Dzintars Zirnis, 88.min.), Vitālijs Astafjevs, Vladimirs Koļesničenko (Maksims Rafaļskis, 86.min.), Andrejs Rubins, Māris Verpakovskis, Ģirts Karlsons (Kristaps Grebis, 85.min.).

Rezervē: Aleksandrs Koliņko, Pāvels Mihadjuks, Jurijs Žigajevs, Andrejs Perepļotkins.