Latvijas Futbola federācijas valde atbalsta futbola halles būvniecības ieceri Liepājā

Latvijas Futbola federācijas (LFF) valde otrdien, 31. oktobrī, konceptuāli atbalstīja Liepājas pilsētas pašvaldības ieceri par futbola halles būvniecību Liepājā, paužot gatavību finansiāli iesaistīties projekta īstenošanā. Projektu konceptuāli atbalsta arī LFF Infrastruktūras un reģionālās attīstības komiteja, vēstīts federācijas mājaslapā.

LFF valde atzinīgi vērtē ieceri tradīcijām bagāto Liepājas un tā reģiona futbolu stiprināt ar tik ļoti nepieciešamo halli, kas pilsētā un reģionā pavērtu jaunas futbola treniņu un attīstības iespējas. Tuvojoties Latvijas simtgades svētkiem, šāds ieguldījums stiprinātu pašreizējās Latvijas jaunatnes futbola pozīcijas un sniegtu ilglaicīgas izaugsmes perspektīvas.

LFF valdes konceptuālais atbalsts paredz gatavību tuvākajos gados piedalīties projekta īstenošanā ar līdzfinansējumu apmērā līdz 1 000 000 eiro. Precīzi iespējamā finansiālā atbalsta apmēri tiks apzināti pēc turpmākas sadarbības ar Liepājas pilsētas pašvaldību un projekta specifikāciju apzināšanas.

Pievieno komentāru

Sports