Latvijas florbola čempionātam pieteikušās gandrīz visas pagājušās sezonas komandas

Gaidāmās sezonas Latvijas florbola čempionātā plāno startēt gandrīz visas komandas, kas tajā piedalījās arī pagājušajā sezonā, aģentūru LETA informēja Latvijas Florbola savienībā (LFS).

Līdz ar to sacensību organizatori noraidīja baumas, ka varētu tikt izveidots alternatīvs čempionāts.
Pieteikumus dalībai čempionātā iesniegušas 11 vīriešu komandas - Stalbes "Pārgauja", "RTU/Inspecta", igauņu Jegevas "Tahe", "Rubene", līgas jaunpienācējas "Ulbroka" un "Rīga", čempioni Cēsu "Cel Tik/Lekrings", "Ķekava", “Valmiera" un Liepājas "Kurši".

Finanšu līdzekļu meklējumos pašlaik vēl ir trīs virslīgas komandas - sudraba laureāti "Talsi", "Rīgas lauvas" un "Lielvārde". Lai arī pieteikuma termiņš jau pagājis, LFS nogaida šo klubu lēmumus.

Jau ziņots, ka jaunizveidotajā "Triobet Florbola līgā" gatavas spēlēt piecas komandas, kuras pagājušajā sezonā piedalījās Latvijas florbola Virslīgas čempionātā, ziņo līgas organizētāji, biedrība "Florbolazinas.lv".

Jau dienā, kad tika nolemts veidot jauno līgu, mutisku piekrišanu izteica Latvijas čempionāta augstākās līgas klubi "Lielvārde", "Talsi" un "Pārgauja", bet šonedēļ gatavību iesaistīties jaunajā projektā izteica arī "Ķekava" un "Rīga" vienības.

Tāpat virslīgas čempionātam reģistrējušās sešas sieviešu komandām. Par dalības atsaukšanu no turnīra paziņojusi vien Lielvārdes “Impro" komanda, taču ierindā ir abas paplašinātās līgas jaunpienācējas - RTU/RSU un "Liepājas universitāte". Tāpat dalību virslīgai apstiprinājušas pieckārtējās Latvijas čempiones "Rubene", "Valmiera", "Rīgas lauvas" un "Ķekava". Pagaidām neskaidrības ir par "Latvijas avīze"/LU komandu, kas čempionātā, visticamāk, startēs, taču jau ar citu nosaukumu.

Savukārt pirmajā līgā vīriešiem pieteikušās septiņas no 12 komandām - "Jūrmala", "Rubene-1", "Latgranula", "Kurši 1", "Rīgas lauvas", "Telms/Energokomplekss" un "Ķekava-1". Atbalstītāju meklējumos vēl ir piecas komandas - "Kandava", "Madona", "Talsi 2", "Fastum/Lielvārde" un "Cēsis".

Tieši pirmā līga vīriešiem jaunajā sezonā piedzīvos vislielākās izmaiņas. Lai samazinātu komandu izmaksas, līga turnīru aizvadīs divās grupās. Tās būs sadalītas pēc reģionālās piederības.

Pievieno komentāru

Sports