Latvijas čempionāts peldēšanā atklātā ūdenī atgriežas Liepājā

12.jūlijā Liepājā, Liepājas Tirdzniecības kanālā, jau otro gadu pēc kārtas norisināsies XIII Latvijas peldēšanas čempionāts atklātā ūdenī, kurā paralēli 3000m peldējumam sporta klasē tiks noskaidroti arī Latvijas čempioni tautas klasē.

Latvijas peldēšanas čempionāts atklātā ūdenī ir vienīgās Latvijas Peldēšanas federācijas (LPF) rīkotās peldēšanas sacensības, kurās tiek aicināti piedalīties gan sportisti, kas nopietni nodarbojas ar peldēšanas sportu, gan ikviens fiziski aktīvs cilvēks, kura hobijs ir peldēšana.

Sporta klasē sportisti cīnīsies par Latvijas čempiona titulu un vērtīgām naudas balvām garākajā Latvijā notiekošajā peldēšanas distancē – 3000m peldējumā, savukārt tautas klasē dalībniekiem būs iespēja startēt 500m distancē un 100m sprinta peldējumā. Sporta klasē Latvijas čempiona tituls tiks izcīnīts trīs vecuma kategorijās – jauniešiem (14-17gadi), A grupas vecuma kategorijā (18-24) un vecmeistaru kategorijā (25+). Tautas klasē ātrākie peldētāji tiks sveikti ar Latvijas čempiona medaļām un balvām no sadarbības partneriem, savukārt visi pārējie dalībnieki tiks godināti ar goda diplomiem par dalību šajā piedzīvojumā.

Šogad XIII Latvijas peldēšanas čempionāts atklātā ūdenī tiek rīkots sadarbībā ar Liepājas pilsētas domi un tā mērķis ir popularizēt peldēšanas sportu atklātā ūdenī un apvienot aktīvas atpūtas aktivitātes ūdenī, kas piemērotas ikvienam aktīva dzīves veida piekritējam, ar pieredzējušu sportistu savstarpējo cīņu par Latvijas čempiona atklātā ūdenī titulu.

Reģistrācija 12.jūlijā no plkst.13:00-13:50 (Google kartes koordinātes: 56.512770, 21.015748).
Sacensību atklāšana - plkst. 13:50.
Starts tautas klasei - plkst. 14:00.
Starts sporta klasei - plkst.15:00.
Individuālais sprinta peldējums – plkst.13:50-15:00.

Pievieno komentāru

Sports