Latvijas čempionātā ūdens motosportā uzvar komanda "UPB Energy"

Latvijas čempionātā ūdens motosportā, kas noslēdzās aizvadītajā nedēļas nogalē, komandu vērtējumā pārliecinoši uzvarēja komanda "UPB Energy" no Liepājas.

Kā aģentūru LETA informēja Latvijas Ūdensmotosporta federācijā (LŪMSF), par 2009.gada Latvijas čempioniem kļuva - jauniešiem Ivo Egle, T550 klasē Jānis Zarečņevs, S550 klasē Lauris Gūtmanis, O 500 klasē Ēriks Ķiepe-Kipge, bet RN2000 klasē par labāko kļuva Māris Vasiļevskis, turklāt pēdējie četri ir tieši no "UPB Energy" vienības.

Starptautiskajās Formula R-1000 un F-2 klasē triumfēja "Mēmeles Sporta" sportisti Lotārs Millers un Uvis Slakteris. Savukārt komandu vērtējumā aiz "UPB Energy" komandas palika "Mēmeles Sports" un Jūrmalas ūdens sporta kluba "Jūrmala" sportisti.

Viktora Kuņiča piemiņas balva jauniešu JT250 klasē šogad aizceļoja uz Igauniju, un to izcīnīja Brendons Timofejevs no Tartu.

Latvijas atklātais čempionāts ūdens motosportā šogad risinājās četros posmos - Liepājā, Alūksnē, Jelgavā un Jūrmalā. Pirmās sacensības notika 13.jūnijā Liepājas Tirdzniecības kanālā, bet organizatori īpaši atzīmē sacensības Alūksnē, jo tas bija vienīgais no čempionāta posmiem, kas tika organizēts kopā ar Eiropas čempionātu Formula R-1000 laivu klasē.

Pievieno komentāru

Sports