Latvijas čempionātā tenisā vienspēļu sacensībās triumfē Kazijevs un Lileikite

Par Latvijas čempioniem tenisā sestdien kļuva Artūrs Kazijevs un Lina Lileikite, kuri šogad uzvarēja arī Latvijas U-18 čempionātā, ziņo Latvijas Tenisa Savienība (LTS).

Dāmu sacensību finālmačā Lileikite ar rezultātu 6:3, 6:1 sakāva Irinu Smislovu-Kuraču, bet trešo vietu izcīnīja Zane Zariņa, kura cīņā par bronzas medaļu ar 6:1, 6:4 pārspēja Annu Švaronoku.

Savukārt vīriešu vienspēļu sacensībās Kazijevs finālā ar 6:1, 7:5 apspēlēja Aleksandru Akuliču, bet bronzas godalgu bez cīņas ieguva Rihards Emuliņš, jo viņa pretinieks Arvis Bērziņš piektdien gūtā savainojuma dēļ kortā nedevās.

Savukārt vīru dubultspēlēs piektdien Latvijas čempionu titulu izcīnīja Akuličs pārī ar Pjotru Ņečajevu, kuri finālā ar rezultātu 6:3, 7:5 pieveica Jāni Skroderi un Emuliņu.

Dubultspēļu sacensībās sievietēm piektdien triumfēja Lileikite un Diāna Bukājeva, kuras sīvā cīņā ar 2-6, 6-3, 10:7 pārspēja Jūliju Kuļibabu/Irinu Smislovu-Kuraču, bet jauktajās dubultspēlēs pie čempionu titula bez cīņas tika Smislova-Kurača un Ņečajevs, kuru pretinieki Bērziņš/Zariņa finālā nepiedalījās jau minētās Bērziņa traumas dēļ.