Latvijas čempionāta otrajā līgā būs "Bandavas" un "Grobiņas SC" duelis

Trešdien, 6. augustā, pulksten 19 Vaiņodes stadionā Latvijas futbola čempionāta otrās līgas Kurzemes reģiona turnīrā spēlēs "Bandava" un "Grobiņas SC".

“Bandavas” futbolisti 1. augustā Vaiņodes stadionā Latvijas futbola čempionāta otrās līgas Kurzemes reģiona turnīrā ar 2:3 (2:2) zaudēja “Kuldīgas NSS”. “Bandavai” katrs pa vieniem vārtiem guva Raimonds Sāmietis un Dāvis Plūme, informē Priekules novada sporta metodiķa vietnieks Raitis Feldmanis. Viņš norāda, ka “Bandava” mačā bija vadībā ar 1:0 un 2:1.

Savukārt “Nīca” ar “Kuldīgas NSS” 30. jūlijā spēlēja izbraukumā un uzvarēja ar 2:1. “Nīca” vadībā izvirzījās 76. minūtē, bet no 80. minūtes spēlēja mazākumā. Kuldīdznieki 90. minūtē panāca neizšķirtu, bet “Nīca” kompensācijas laikā ar tālu soda sitienu izcīnīja uzvaru, informē komandas menedžeris Andrejs Geslers.