Latvijas bobsleja četriniekiem labāko sešinieks Pasaules kausa otrajā posmā

Latvijas bobsleja pilotu Oskara Melbārža un Oskara Ķibermaņa četrinieku ekipāžas sestdien izcīnīja vietas labāko sešniekā ASV trasē Pārksitijā notikušajā Pasaules kausa izcīņas otrajā posmā.

Melbārdis ar stūmējiem Daumantu Dreiškenu, Arvi Vilkasti un Jāni Strengu izcīnīja ceturto vietu, bet Ķibermanis ar stūmējiem Raivi Broku, Helviju Lūsi un Intaru Dambi ieņēma sesto pozīciju.

Melbārdis pēc diskvalifikācijas sezonas pirmajā posmā šoreiz bija spiests startēt kā pēdējais, tomēr tas viņam neliedza pirmajā braucienā uzrādīt labāko starta laiku un ieņemt sesto vietu 0,10 sekundes aiz līderu trijnieka. Pirmo vietu pēc pirmā brauciena dalīja vācietis Maksimiljans Arnts, Krievijas pilots Aleksandrs Kasjanovs un amerikānis Stīvens Holkombs.

Otrais brauciens norisinājās sarežģītos un sniegotos laikapstākļos. Melbārža ekipāža šoreiz tika pie otra labākā starta laika un finišā uzrādīja piekto labāko brauciena laiku, kas summā ļāva pakāpties uz ceturto pozīciju.

Savukārt Ķibermanis pirmajā braucienā uzrādīja astoto labāko laiku, līderiem piekāpjoties par 0,14 sekundēm. Tikmēr otrajā braucienā viņam trešais laiks un summā sestā vieta 0,41 sekundi aiz uzvarētāja.

Melbārdis uzvarētājam Holkombam zaudēja 0,38 sekundes. Viņam 0,35 sekundes zaudēja Arnts, bet vēl par 0,01 sekundi atpalika Kasjanovs.

Pasaules kausa kopvērtējumā Ķibermanis pašlaik ieņem sesto vietu, bet Melbārdis atrodas 17.pozīcijā.

Kā zināms, pirms nedēļas Kanādas pilsētā Kalgari notikušajās sacensībās Melbārdis ar stūmējiem Dreiškenu, Vilkasti un Dambi tika diskvalificēti pēc pirmā brauciena, lai gan atradās līderu pulkā. Latvijas ekipāža sodīta par ekipāžas maksimālā svara pārsniegšanu, kas ar Latvijas komandu Pasaules kausa sacensībās noticis pirmo reizi. Savukārt Ķibermanis kopā ar stūmējiem Broku, Lūsi un Strengu ierindojās augstajā septītajā vietā.

Piektdien latvieši Pārksitijā sacentās divnieku konkurencē, kur Melbārdis ar Dreiškenu izcīnīja sesto vietu, bet Ķibermanim un Dambim 15.vieta.

Arī nākamais Pasaules kausa posms norisināsies ASV - Leikplesidā.

Pievieno komentāru

Sports