Latvijas basketbolistēm Liepājā būs smagi treniņi un spēles ar Lietuvu

Šodien, 11. maijā, Liepājas Olimpiskajā centrā savu pirmo treniņu pirms jūnijā gaidāmā Eiropas čempionāta aizvadīja Latvijas sieviešu basketbola izlase. Tā Liepājā smagi trenēsies visu nedēļu un aizvadīs divas pārbaudes spēles ar Lietuvu.

"Strādāsim visas dienas, slodzes dozēsim, skatoties, cik meitenes būs sagurušas. Par primāro mēs šajā nedēļā uzskatām spēles ar Lietuvu. Būs pasmaga nometne," stāsta Latvijas sieviešu izlases galvenais treneris Ainars Zvirgzdiņš.

Viņš ir pārliecināts, ka mēnesis būs pietiekami ilgs laiks, lai komanda sagatavotos Eiropas čempionātam. Par pamatu komanda izmantos pagājušā gada sagatavošanās programmu.

"Vislielākais uzsvars tiks likts uz savstarpējo saprašanos uzbrukumā un aizsardzībā. Mums komandā ir jāpanāk vienota ideja, lai varētu maksimālo rezultātu dabūt no tā, ka esam vienota komanda. Jo tikai liela komanda var gūt lielas uzvaras," stāsta A. Zvirgzdiņš.

Ceturtdien pulksten 19.30 Liepājas Olimpiskajā centrā Latvijas izlase aizvadīs pārbaudes spēli ar Lietuvu. Dienu vēlāk abas izlases spēlēs vēlreiz, bet bez skatītājiem.

Eiropas čempionāta pirmā spēle Latvijas izlasei Liepājā būs 7. jūnijā pulksten 20.15 ar Poliju.

Pievieno komentāru

Sports