"Lāči lido!" spēles rotaļlietas saņems bērni un vecie ļaudis

Mazāk nekā nedēļa ir palikusi līdz ikgadējai “Lāči lido!” spēlei, kura notiks 20. decembrī pulksten 19.30 LOC Ledus hallē un tajā sacentīsies HK “Liepāja Optibet” un HK “Kurbads”.

Ik gadus laukumā pēc mājinieku komandas pirmā gola tiek samestas vairāk nekā divi tūkstoši mīksto rotaļlietu, kuras pēc tam ceļo pie bērniem Liepājā un Liepājas rajonā un iepriecina viņus Ziemassvētkos. Turklāt tā ir laba iespēja tuvumā aplūkot un parunāt ar “īstiem hokejistiem”, jo rotaļlietas bērniem ved paši HK “Liepāja Optibet” hokejisti, informē “Liepāja Optibet” preses sekretāre Simona Laiveniece.

Šoreiz laukumā samestās rotaļlietas saņems bērni Liepājas Piejūras slimnīcas bērnu psihoneiroloģiskajā nodaļā, Liepājas bērnu namā, kā arī Liepājas audžuģimenes, bērni un vecie ļaudis Liepājas sociālajās mājās un vecie ļaudis Aizvīķu pansionātā. Šādā veidā kaut nedaudz cenšamies Ziemassvētku laikā iepriecināt tos, kam visvairāk vajadzīgs sirdssiltums un mīlestība. Daļa rotaļlietu savas mājas atradīs kopā ar partneriem šajā spēlē – HK “Kurbads” hokejistiem, kuri tās vedīs dāvināt Rīgas pusē.

Aicinām uz spēli visus, kas jūtas piederīgi šai akcijai, kas mīl hokeju un atgādinām, ka ieeja uz spēli ir par brīvu!

Pievieno komentāru

Sports