Labdarības Ziemassvētku spēle "Lāči lidos!" būs 20. decembrī

Hokeja klubs “Liepāja Optibet” aizvada savu ceturto sezonu, un ceturto reizi notiks labdarības Ziemassvētku spēle “Lāči lido!”. Šogad skatītājus ar mīkstajām rotaļlietām uz OHL spēli tiek aicināti trešdien, 20. decembrī, pulksten 19.30, un Liepājas pretinieks kā ierasti būs HK “Kurbads”.

Rotaļlietas tālāk ceļos pie bērniem Liepājā un Liepājas rajonā, un svētku transports kā jau katru gadu būs “Kia” un “Ardala Motors”. Atgādinām, ka skatītāji tiek aicināti nākt uz spēli ar mīkstajām rotaļlietām un pie mājinieku komandas pirmajiem gūtajiem vārtiem mest tās laukumā. Pirmo liepājnieku vārtu autoram dāvanu būs sarūpējis OVI Watch, informē kluba preses sekretāre Simona Laiveniece.

Komanda un tās treneri katru gadu spēli gaida ar tādu pat nepacietību kā ikviens līdzjutējs, un HK “Liepāja Optibet” treneris Aleksandrs Cicurskis saka: “Man patīk, ka tā ir labdarības spēle, un tā notiek Ziemassvētku laikā, kad visi gaida pārsteigumus. Šī ir iespēja iepriecināt tos bērnus, kam Ziemassvētku vecītis nenāk. Paldies līdzjutējiem, kas nāk uz šo spēli un palīdz radīt svētkus!”

Nākot uz spēli ar mīksto rotaļlietu, ieeja bez maksas!

Pievieno komentāru

Sports