Kurzemes čempionātā pludmales futbolā aizvadīti pirmie divi posmi

Ar posmiem Pāvilostā un Liepājā sācies Kurzemes čempionāts pludmales futbolā. Līdz šim posmos piedalījušās deviņas komandas, bet līderos izvirzījušies Kuldīgas FC NIKERS, informē turnīra galvenais tiesnesis Valdis Ziemelis.
 
Kurzemes pludmales čempionāta pirmajā posmā Pāvilostā uzvaru izcīnīja FC NIKERS. Uz pirmo posmu bija ieradušās 7 komandas,kuras cīnījās par Pāvilostas kausu pludmales futbolā.

Komandas sacentās katra ar katru, un jau pirmās spēles parādīja, ka visas komandas ir spēkos līdzīgas. Turnīra noslēgumā FC NIKERS par 1 punktu apsteidza sava kluba junioru komandu, bet trešajā vietā ierindojās Pāvilostas tuvākie kaimiņi - Medzes futbolisti. Pāvilosta bija sarūpējusi arī individuālās balvas vairākās nominācijās:
turnīra labākais vārtsargs - Rolands Sāmietis LIEPĀJAS PAPĪRS,
turnīra vērtīgākais spēlētājs - Ričards Vēvers FC NIKERS JUNIORS
turnīra vērtīgākais spēlētājs -  Ivo Jaundzems PĀVILOSTA
Kurzemes pludmales futbola galvenais tiesnesis Valdis Ziemelis atzina, ka turnīrs bija noorganizēts godam. Liels Paldies Aldim Barsukovam par ieguldīto darbu!
 
Liepājā uz kārtējo Kurzemes pludmales čempionātu bija ieradušās 7 komandas. Uzreiz apgriezienus ieslēdza Liepājas komandas - jaunpienācēja LIBAVA CITY un SLV PLUSS jau pirmajās spēlēs rādīja teicamu sniegumu, papildinot savu punktu bagāžu. Turpmākajās spēlēs cīņa saasinājās starp visām komandām. Turnīra noslēgumā LIBAVA CITY ar 12 punktiem ierindojās pirmajā vietā, tik pat punktu ieguva komanda PĀVILOSTA, bet savstarpējā spēlē piekāpās liepājniekiem ar rezultātu 1:3. 3. vietu ieguva Kuldīgas FC NIKERS - 11punkti. LIEPĀJAS PAPĪRS ar 10.punktiem ierindojās 4.vietā aiz sevis atstājot SLV  PLUSS kurai arī 10 punkti, bet savstarpējā spēlē rezultāts 2:0 LIEPĀJAS PAPĪRS labā. 6.vieta FC NIKERS JUNIORS, 7.vieta SLV PLUSS JUNIORS.

Kurzemes čempionāta kopvērtējumā līderi ir FC NIKERS, seko PĀVILOSTA un FC NIKERS JUNIORS.
 

Pievieno komentāru

Sports