Kurzemes basketbola derbijs BK „Liepājas Lauvas” - BK „Ventspils”

Šo ceturtdien, 17. septembrī, pulksten 19:00 Liepājas Olimpiskajā centrā basketbola klubs „Liepājas Lauvas” aizvadīs savu kārtējo pirms sezonas pārbaudes spēli, šoreiz ar otriem kurzemniekiem - basketbola klubu „Ventspils”.

Basketbola klubs "Liepājas Lauvas" atsācis darbu pie sastāva komplektācijas, jo ziņa, ka komanda izvēlēta dalībai Baltijas Basketbola līgas Elites divīzijā, ieviesusi vairākas būtiskas korekcijas komandas plānos.

Kā ziņo www.liepajniekiem.lv, tad pašlaik klubs aktīvi meklē papildinājumu gan ārējā līnijā, gan garajā galā, kā arī notiek pārrunas ar Jāni Porziņģi un iespējams, ka arī Artūrs Štālbergs varētu spēlēt " Lauvās", lai gan viņa prioritāte pašlaik ir spēlēšana kādā ārzemju klubā.

Savukārt basketbola klubs „Ventspils” gatavojas 29. septembrī gaidāmajai Eirolīgas kvalifikācijas spēlei ar tituliem bagāto Itālijas klubu Trevīzo „Beneton” (Treviso „Benetton”).

Atgādinām, ka BK "Ventspils" sastāvā spēlē arī liepājnieks Mareks Jurevičus, kurš Ventspils kluba aizvadīs jau otro sezonu.

Skatītājiem ieeja uzspēli bezmaksas!

Pievieno komentāru

Sports