"Kuršu" florbolistiem ievelkas zaudējumu sērija

Liepājas florbola komanda "Kurši" šovakar, 11. janvārī, savā laukumā Latvijas florbola virslīgas čempionāta spēlē ar 3:6 zaudēja "Valmierai". Viesi pārsvaru nostiprināja jau pirmajā periodā.

Pirmajā periodā "Valmiera" izvirzījās vadībā ar 2:0 un iesākto turpināja arī otrajā perioda, panākot 3:0 savā labā. Pēc otrā perioda "Valmiera" bija vadībā ar 4:2. Liepājnieku labā vārtus guva Elans Zīverts un Mārtiņš Gross.

Trešajā periodā Gints Siliņš vairākumā samazināja rezultāta starpību līdz minimumam - 3:4. Taču "Valmiera" guva vēl divus vārtus, uzvarot ar 6:3.

"Kuršiem" šis bija trešais zaudējums pēc kārtas. Turnīra tabulā liepājnieki noslīdējuši uz septīto vietu.