"Kurši" zaudē "Valmierai/VIA" 1

Liepājas florbola komanda "Kurši" sestdien, 4. janvārī, Liepājas Olimpiskajā centrā Latvijas virslīgas florbola čempionātā ar 6:9 (2:1; 1:4; 3:4) zaudēja "Valmierai/VIA".

Miķelis Krūms liepājniekus izvirzīja vadībā pirmā perioda sestajā minūtē, bet 17 sekundes vēlāk viesi panāca neizšķirtu. 15. minūtē Ingars Jansons atjaunoja vadību "Kuršiem" - 2:1.

Otrā perioda sākumā vadību ar 3:2 jau pārņēma "Valmiera/VIA". Perioda vidū liepājnieks Kaspars Klamers rezultātu ozlīdzināja, bet līdz perioda beigām viesi guva vēl divus vārtus.

Trešā perioda 48 sekundē viesi panāca trīs vārtu pārsvaru, ko "Kuršiem" izdevās sadeldēt līdz minimumam. Katrs pa vieniem vārtiem guva Ričards Dēvits un Raitis Bušs - 5:6.

Spēles turpinājumā "Valmiera/VIA" atkal ieguva trīs vārtu pārsvaru - 8:5. Liepājniekiem vēl cerību stariņš pavīdēja 56. minūtē, kad vienus vārtus atguva G8ints Siliņš. Punktu mačam desmit sekundes pirms spēles beigām pielika "Valmiera/VIA" ar devīto vārtu guvumu.

Komentāri 1

videoskatītājs

Mandeiks ir vienkārši sliktākais komentētājs, kāds jebkad ir dzirdēts, saprašana par florbolu nekāda, spēlētājus nepazīsti runāt neprot, daudz kļūdās kauns klausīties. Iesaku Kuršiem padomāt, lai nezaudētu tiešraides skatītājus!

pirms 7 gadiem, 2014.01.05 13:56