"Kurši" zaudē "Elvi" florbola līgas ceturtdaļfināla pirmajā spēlē

Ar uzvaru "Elvi" florbola līgas vīriešiem ceturtdaļfināla sēriju sākusi Kocēnu komanda "Rubene", kas sestdien, 21. februārī, savā laukumā ar 7:5 pārspēja Liepājas "Kuršus", lai gan piecas minūtes pirms pamatlaika beigām rezultāts vēl bija neizšķirts -5:5.

"Kuršiem" divus vārtus guva Oskars Bergmanis, bet pa vienai reizei precīzi bija Kaspars Klamers, Mārtiņš Vējš un Ričards Dēvits. "Rubenei" ar trim vārtiem izcēlās Ingars Matisons, vēstīts Latvijas Florbola savienības mājaslapā.

"Rubene" sērijā līdz četrām uzvarām izvirzījās vadībā ar 1:0. Svētdien pulksten 16 Kocēnos būs nākamā sērijas spēle.