"Kurši" uzvar komandu "Ulbroka/FS Masters"

Liepājas florbola komanda "Kurši" sestdien, 11. janvārī, Liepājas Olimpiskajā centrā Latvijas virslīgas florbola čempionātā ar 5:3 (2:2; 2:0; 1:1) uzvarēja komandu "Ulbroka/FS Masters".

Devītajā minūtē rezultātu atklāja "Kuršu" florbolists Gints Siliņš, bet divarpus minūtes vēlāk viesi rezultātu izlīdzināja. Liepājnieki pat nokļuva zaudētāju lomā, bet 14. minūtē Oskars Bergmanis realizēja soda metienu un rezultāts pēc pirmā perioda bija neizšķirts - 2:2.

Otrā perioda 18. sekundē savus otros vārtus guva G. Siliņš, neilgu brīdi vēlāk izcēlās arī Miķelis Krūms. Liepājnieki pēc otrā perioda jau bija vadībā ar 4:2.

Trešajā periodā komandas vēl apmainījās pa vienam vārtu guvumam. Mājiniekiem vārtus guva Ivo Popovs.

Svētdien, 12. janvārī, pulksten 17 liepājnieki savā laukumā spēlēs ar "Rubeni".