Kurši uzņems neērtos RTU/Inspecta florbolistus

Sestdien, 8.novembrī, Liepājas Olimpiskā centrā, 17:00, Kurši uzņems RTU/Inspecta.

Liepājnieki šobrīd ar 10 punktiem, 7 spēlēs atrodas tieši aiz labāko astotnieka, bet 8.vietā esošā Lielvārde sakrājusi 10 punktus 8 spēlēs. Liepājnieki uzvaras gadījumā nobīdīs uz 9.vietu tieši Lielvārdes florbolistus. Pēdējās divās spēlēs Kurši piedzīvojuši zaudējumus, ja izbraukumā pret FK Rīga tika piedzīvots minimāls zaudējums 6:7, tad mājās no sagrāves neizbēga pret Cēsu alus/Lekrings florbolistiem 2:10.

Pēc šīs spēles liepājnieki aizvadīs trīs izbraukuma spēles pēc kārtas, kur būs jātiekas ar galvenajiem konkurentiem uz vietu labāko astoņu komandu vidū. Šobrīd komanda trenējas gandrīz pilnā sastāvā, lielākais robs sastāvā ir Edgara Freimaņa trauma. Junioru izlases kandidāts ir ārpus sastāva ar ceļgala traumu. Rezultatīvākie spēlētāji komandā Kurši ir Kaspars Klamers, Oskars Bergmanis un Gints Siliņš, pēdējais no šiem, lai arī ir komandas rezultatīvākais spēlētājs, pagaidām nerāda to spēli ko skatītāji no viņa vienmēr ir sagaidījuši.

RTU/Inspecta pirms sezonas pastiprināja savu sastāvu vēl ar vairākiem spožiem uzvārdiem, taču, tas vēl aizvien neļauj atrasties turnīra tabulas galvgalī. Studenti 9 spēlēs sakrājuši 21 punktu un atrodas 2.vietā turnīra tabulā. Līderu godā turpina atrasties Cēsu alus/Lekrings, kuri arī ir sagādājuši vienu no diviem zaudējumiem tieši RTU/Inspecta komandai. RTU/Inspecta nerāda stabilu sniegumu, kas atspoguļojas arī rezultātos, vairākas pārliecinošas uzvaras mijas ar zaudējumu Ulbroka/ FS Masters 4:10, kā arī sīva spēkošanās ar Ķekavas Bulldogi un Latvijas U19 izlasi. Rezultatīvākie spēlētāji ir Kārlis Bulāns un Jānis Jansons, kā arī viens no atslēgas spēlētājiem ir vārtsargs Andis Blinds. Ja šo pieredzējušo vārtsargu nevajā traumas, tad RTU/Inspecta ir pa visam cita komanda, kā bez Blinda vārtos.

Kurši galvenais treneris Mārtiņš Krūms : „Iepriekšējā spēlē parādījām, ka varam cīnīties arī ar favorītiem. Biju apmierināts pēc pirmā perioda, bet vēl nav gatavi puiši nospēlēt visas 60 minūtes vienā līmenī. Pagājušā sezonā tikāmies ar RTU/Inspecta pirmā kārtā izslēgšanas spēlēs. Bija iespējas aizķerties. Esam smagi strādājuši gan pie tehnikas gan video zālē pie taktikas. Centīsimies apturēt viņu uzbrukumus un ja izmantosim savas izdevības, tad spēle būs ļoti interesanta. ”

FK Kurši preses sekretārs
Dāvids Jansons

Pievieno komentāru

Sports