"Kurši" trillera cienīgā mačā izrauj uzvaru pret "Pārgauju"

Liepājas florbola komanda "Kurši" sestdien, 17. oktobrī, izbraukumā "Elvi" florbola līgā ar 10:9 (4:1; 2:5; 4:3) uzvarēja "Pārgauju".

"Kurši" pēc pirmā perioda bija stabilā vadībā ar 4:1, otrā perioda sākumā izvirzījās vadībā ar 6:2, taču tad apgriezienus uzņēma "Pārgaujas" florbolisti. Viņi otrajā periodā guva piecus vārtus pēc kārtas un panāca neizšķirtu - 6:6.

"Pārgauja" trešā perioda sākumā pārņēma vadību ar 7:6, liepājnieki rezultātu izlīdzināja, bet mājinieki atkal atguva vadību - 8:7. Pēc tam divus vārtus iemeta "Kurši", bet "Pārgauja" rezultātu izlīdzināja - 9:9.

16 sekundes pirms trešā perioda beigām, spēlējot mazākumā, liepājniekiem uzvaras vārtus guva Gints Siliņš.

"Kuršiem" šajā mačā trīs vārtus guva Kristaps Ošs-Ervics, divus vārtus katrs guva G. Siliņš un Ričards Dēvits, bet pa vieniem vārtiem katrs guva Raitis Bušs, Mārtiņš Vējš un Mārtiņš Mikus Kažis.