"Kurši" savā otrajā mājas spēlē sezonā uzņems Jelgavas novada florbolistus

Sestdien, 18.oktobrī, 17:00 Liepājas Olimpiskā centrā, atgriežas lielais florbols.

Kurši savā otrajā mājas spēlē sezonā uzņems debitantus, Jelgavas novada florbolistus. Kurši iepriekšējās 4 spēlēs ir izcīnījuši 7 punktus, kas ļauj ierindoties 8.vietā turnīra tabulā, bet ar labām iespējām pakāpties augstāk. Liepājnieki no 4 spēlēm tikai vienu ir aizvadījuši savu skatītāju priekšā, kad tika piedzīvots zaudējums papildlaikā FBK Valmiera/ Via komandai. Rezultatīvākie liepājnieku rindās ir Kristaps Ošs-Ervics, Oskars Bergmanis un Gints Siliņš. Interesanti, ka šosezon visu laiku rezultatīvākais spēlētājs FK Kurši komandā, Gints Siliņš neizceļas ar daudziem vārtu guvumiem, tikai vieni vārti, bet apdāvinājis komandas biedrus ar piecām rezultatīvām piespēlēm. Ja apskata vārtsargu līniju, tad noteikti, ka šobrīd nomināli pirmais numurs ir Edgars Rimarenko 78 % atvairīto metienu.

Jelgavas novads šogad debitēja stiprāko komandu kompānijā, pagaidām piecās spēlēs piedzīvoti pieci zaudējumi ar kopējo vārtu attiecību 15-44. Vienīgā reize, kad Jelgavnieki spēja parādīt pretestību, bija pret iepriekšējās sezonas medaļniekiem Lielvārdes florbolistiem, kad tika zaudēts 4:6, izlaižot uzvaru trešā trešdaļā. Rezultatīvākais spēlētājs ir Reinis Kundziņš, kurš spējis iekrāt 5 rezultativitātes punktus piecās spēlēs. Vārtsargu līnija jelgavniekiem, nav tā spožākā, šobrīd komandas pieteikumā ir tikai viens vārtsargs atrodams, Gundara Krīpēna izskatā. Lai arī statistika nav pati sliktākā, skaidri zināms, ka viens no klupšanas akmeņiem var būt vārtsargu līnija.

FK Kurši spēlētājs Miķelis Krūms : „Jāiet laukumā un jāņem trīs punkti, elementāri. Protams, pretinieks ir spēcīgs, jo vāju komandu virslīgā nav. Komandā visi jūtas labi un trenējas ar pilnu atdevi. Sezonas sākums? Uzskatu, ka ir izdevies, vienīgi pret Valmieru zaudējums savu skatītāju priekšā mazliet ir sarūgtinājis. Lai uzvarētu ir jāpilda spēles plāns un jāspēlē agresīvi, bet nepārkāpjot noteikumus. Šogad čempionāts izskatās viens no interesantākiem pēdējo gadu laikā. Gaidām lielu atbalstu sestdienas spēlē! ”


Dāvids Jansons
FK Kurši preses sekretārs

Pievieno komentāru

Sports