"Kurši" savā laukumā zaudē komandai "RTU-Inspecta" 2

Liepājas florbola komanda "Kurši" savā laukumā Latvijas florbola čempionāta virslīgā ar 3:6 zaudēja komandai "RTU-Inspecta".

Viesi pēc pirmā perioda bija vadībā ar 2:0, bet otrajā periodā izvirzījās vadībā ar 3:0. Pēc Miķeļa Krūma un Aigara Kricka gūtajiem vārtiem liepājniekiem izdevās rezultāta starpību samazināt līdz minimumam - 2:3, vēstīts Latvijas Florbola savienības mājaslapā.

Tomēr līdz perioda beigām viesiem izdevās atjaunot divu vārtu pārsvaru. Pēc otrā perioda "RTU-Inspecta" bija vadībā ar 4:2.

Trešajā periodā viesi guva vēl divus vārtus, uz ko "Kurši" atbildēja ar vienu precīzi sitienu. Vārtus vairākumā guva Gints Siliņš.

Pēc šī zaudējuma "Kurši" virslīgas tabulā noslīdējuši uz devīto vietu. Nākamā spēle liepājniekiem būs sestdien Lielvārdē ar komandu "ASK/Lielvārde".

Komentāri 2

Fans

Kas tas ir ,ka visu laiku zaudē?
Kā lasu ziņas par florbolu,tā zāģi vien ir.Vismaz rajona komanda Livonija tikusi pie uzvaras.

pirms 11 gadiem, 2009.01.26 21:38