"Kurši" saņem kārtīgi pa ādu no igauņiem

(Papildināta ar foto) Liepājas florbola komanda "Kurši" šovakar, 4. janvārī, savā laukumā cieta smagu sagrāvi pret Igaunijas vienību "Tähe". Igaunijas klubs liepājniekus uzvarēja ar 4:12, izšķirošo pārsvaru panākot pēdējā periodā. Liepājniekiem tas bija otrais zaudējums divu dienu laikā.

Jau pirmā perioda astotajā minūtē liepājnieki nokļuva kuteklīgā situācijā, kad igauņi izvirzījās vadībā ar 2:0. Mājinieki gan prata saņemties, 11. minūtē panākot neizšķirtu - 2:2. Nepilnas minūtes laikā vārtus guva Aigars Krickis un Gints Siliņš. Tā arī noslēdzās pirmais periods.

Otrā perioda 30 sekundē viesi atkal atjaunoja vadību - 3:2, bet trešajā minūtē pārsvaru trīskāršoja - 5:2. Nepilnas piecas minūtes pirms otrā perioda beigām "Kuršu" labā vārtus guva Raitis Bušs.

Trešajā periodā "Kurši" piedzīvoja pilnīgu fiasko, 12 minūšu laikā nokļūstot zaudētāju lomā ar 3:11. Kaspars Šupiņš panāca 4:11, bet ar to nebija līdzēts. Drīz vien igauņi guva savus 12. vārtus.

Virslīgas turnīra tabulā "Kurši" ir sestajā vietā, bet Igaunijas klubs no 10. pozīcijas pakāpās uz astoto vietu.

Nākamo spēli "Kurši" aizvadīs 11. janvārī pulksten 17 Liepājas Olimpiskajā centrā ar "Valmieras" vienību.