"Kurši" sagādā "Rubenei" pirmo zaudējumu uz jaunās grīdas

Viena ELVI florbola līgas vīriešiem spēle 29. janvārī notika uz Kocēnu sporta nama jaunā grīda seguma, kur vietējā "Rubene" uzņēma Liepājas komandu FK "Kurši". Jaunā grīda mājiniekiem pagaidām nav veiksmīga - kocēnieši guva tikai vienus vārtus un atzina Liepājas komandas pārākumu, piekāpjoties ar 1:3. Par labāko starp uzvarētājiem tika atzīts vārtsargs Kristiāns Ķīlis, vēstīts Latvijas Florbola savienības mājaslapā.

"Rubene" vairākas iepriekšējās savas mājas spēles bija spiesta aizvadīt citos laukumos, jo Kocēnu sporta namā tika mainīts grīdas segums. Nu jaunā grīda bija uzklāta, pirmie viesi, kuriem to bija lemts pārbaudīt, bija Liepājas florbolisti - komanda "Kurši". Tieši liepājnieki bija tie, kuri guva pirmos vārtus uz jaunās grīdas - 15.mīnūtē rezultātu atklāja Kaspars Klamers (1:0). Arī otrais gols "Kuršu" kontā - 37.minūtē rezultātu dubultoja Ričards Dēvits (2:0).

Tikai spēles 51.minētē beidzot uzgavilēt varēja arī mājinieki, kad līdz tam nevainojami spēlējošo Liepājas komandas vārtsargu Kristiānu Ķīli pārspēja Mārtiņš Jēkabsons - 1:2. Tomēr izglābties "Rubenei" šoreiz nebija lemts - 58.minūtē Dēvits guva vēl vienus vārtus, FK "Kurši" varēja svinēt uzvaru ar 3:1.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma vārtsargs Kristiāns Ķīlis, kurš atvairīja 15 no 16 pretinieku metieniem. Rezultatīvākais viņa komandā ar diviem vārtu guvumiem bija Ričards Dēvits. "Rubenes" rindās labākā spēlētāja balva tika goda vārtu autoram Mārtiņam Jēkabsonam. Liepājas komandai "Kurši" pēc šīs uzvaras turnīra tabulā ir 18 punktu un 9.vieta. Tikpat punktu ir arī astotās vietas īpašniecei "Rīgai".

Pievieno komentāru

Sports