"Kurši" piedzīvo sāpīgu zaudējumu pagarinājumā pret "Valmieru/VIA"

Liepājas florbola komanda "Kurši" svētdien, 21. septembrī, Liepājas Olimpiskajā centrā Latvijas virslīgas florbola čempionāta otrajā spēlē pagarinājumā ar 8:9 (3:1; 2:3; 3:4;0:1) zaudēja komandai "Valmiera/VIA".

"Kuršu" labā divus vārtus guva Mārtiņš Vējš, pa  vienai reizei katrs precīzi bija Kaspars Klamers, Ingars Jansons, Kristaps Ošs-Ervics, Ričards Dēvits un Miķelis Krūms, bet vienu reizi Valmieras florbolisti raidīja bumbiņu paši savos vārtos, vēstīts Latvijas Florbola savienības mājaslapā.

Liepājnieki pēc pirmā perioda bija vadībā ar 3:1, bet otrā perioda izskaņā guva pektos vārtus un periodu noslēdza savā labā ar 5:4. Trešā perioda sākumā viesi panāca neizšķirtu, liepājnieki atguva vadību, bet pretiniekam vēlreiz izdevās panākt neizšķirtu - 6:6.

Tad mājinieki panāca divu vārtu pārsvaru - 8:6, bet "Valmiera/VIA" atspēlējās - 8:8, pagarinājumā gūstot uzvaras vārtus.