"Kurši" pagarinājumā zaudē "Bauskai"

Liepājas florbola komanda "Kurši" sestdien, 1. oktobrī, izbraukumā "Elvi" florbola līgā vīriešiem ar 6:7 (2:1; 2:1;2:4;0:1) zaudēja "Bauskai", kas tika pie pirmā panākuma.

"Kuršiem" katrs pa vieniem vārtiem guva Kaspars Klamers, Gints Siliņš, Rolands Kovaļevskis, Mihails Kostusevs, Kārlis Pupils un Edgars Freimanis, vēstīts Latvijas Florbola savienības mājaslapā.

Liepājnieki pirmajā periodā izvirzījās vadībā ar 2:0, bet pēc diviem periodiem bija priekšā ar 4:2. "Bauska" trešajā periodā rezultātu izlīdzināja un pārņēma vadību ar 6:5. M. Kostusevs rezultātu izlīdzināja un spēles pamatlaiks noslēdzās neizšķirti 6:6.

Pagarinājumā "Bauskai" uzvaras vārtus guva Toms Niedre.

"Kuršiem" nākamā spēle būs 9. oktobrī pulksten 17 Liepājas Olimpiskajā centrā pret "Valmieru".