"Kurši" noslēgs regulāro čempionātu

Sestdien, 22. februārī, Latvijas Florbola virslīgas pēdējo regulārā čempionāta spēli aizvadīs FK „Kurši”, kas Liepājas Olimpiskajā centrā uzņems FK „Rīga” komandu. Mača sākums pulksten 17:00.

Abām komandām šī būs otrā savstarpējā tikšanās reize šajā sezonā. Pirmajā spēkošanās reizē Rīgā novembra mēneša beigās pārāki bija rīdzinieki, kuri pārspēja Liepājas florbolistus ļoti rezultatīvā cīņā ar 9:14, informē Mārtiņš Kozlovskis, LOC sporta projektu vadītājs.

Arī turnīra tabulā augstāk atrodas FK „Rīga”, kas 25 spēlēs ir izcīnījusi 46 punktus, kopvērtējumā atrodoties 5. vietā. Savukārt FK „Kurši” ar  35 punktiem 25 spēlēs ir 8. pozīcijā, kas kā pēdējiem dalībniekiem ļauj kvalificēties ceturtdaļfināla spēlēm.
Šī spēle no turnīra tabulas viedokļa neko neizšķir, jo liepājnieki jau priekšlaicīgi ir nodrošinājuši sev 8. pozīciju, turklāt neaizsniedzamā attālumā ir arī 7. vietas īpašnieki – „Bauskas” florbolisti.

Ceturtdaļfināls norisināsies līdz vienas komandas trijām uzvarām un liepājniekiem pretiniekos būs regulārā čempionāta uzvarētāji – „RTU/Inspecta” vai arī „Lielvārdes” komanda. Ceturtdaļfināli norisināsies līdz vienas komandas trijām uzvarām. Pirmās divas spēles norisināsies izbraukumā, bet trešā un ceturtā spēle, vajadzības gadījumā, norisināsies Liepājas Olimpiskajā centrā.

To, vai liepājnieki regulāro čempionātu noslēgs uz pozitīvas nots varēsim pārliecināties tikai sestdienas vakarā pulksten 17:00. Maču video pārraidē translēs arī sportacentrs.com. To būs iespējams redzēt arī portālā "Rekurzeme.lv".

Pievieno komentāru

Sports