"Kurši" nenotur trīs vārtu pārsvaru un zaudē "Lielvārdei"

Liepājas florbola klubs "Kurši" sestdien, 12. janvārī, izbraukumā Latvijas virslīgas florbola čempionāta spēlē ar 4:7 zaudēja "Lielvārdei".

Maču liepājnieki iesāka ļoti veiksmīgi un pēc pirmā perioda bija vadībā ar 3:0. Diemžēl otrā perioda vidū mājinieki jau bija rezultātu izlīdzinājuši - 4:4. Tāds rezultāts bija arī pēc otrā perioda.

Trešā perioda pēdējās piecās minūtēs "Lielvārdes" florbolisti guva vēl trīs vārtus un svinēja uzvaru ar 7:4.

"Kuršiem" pa vieniem vārtiem katrs guva Raitis Bušs, Kaspars Klamers, Gints Siliņš un Mārtiņš Vējš.

Nākamā spēle "Kuršiem" būs 20. janvārī pulksten 17 savā laukumā ar "Rubeni".