"Kurši" izcīna otro uzvaru Latvijas florbola čempionāta virslīgā

Liepājas florbola komanda "Kurši" šodien, 20. septembrī, izbraukumā Latvijas florbola čempionāta virslīgā ar 5:2 uzvarēja komandu "Ulbroka". Liepājniekiem tā ir otrā uzvara šosezon virslīgā.

"Kurši" pamatu uzvarai ielika jau pirmajā puslaikā, pēc kura bija vadībā ar 4:0. Liepājnieku labā vārtus guva Elans Zīverts, Ģirts Ansons, Gints Siliņš un Aigars Krickis.

Otrajā periodā Ulbrokas florbolisti vienus vārtus atguva, bet trešā perioda sākumā pēc E. Zīverta gūtajiem vārtiem "Kurši" atjaunoja četru vārtu pārsvaru - 5:1. Drīz vien mājinieki atkal guva vienus vārtus, bet tas arī bija viss. Liepājnieki svinēja uzvaru ar 5:2.

Turnīra tabulā "Kurši" ar divām uzvarām un diviem zaudējumiem ir septītajā vietā 13 komandu konkurencē. Ulbroka piedzīvojusi četrus zaudējumus un ir oēdējā pozīcijā.