"Kurši" centīsies pagarināt uzvaru sēriju

Iepriekšējā nedēļas nogalē Kurši devās divu dienu izbraukumā uz Vidzemi, kur tika uzvarēti SK Pārgauja un papildlaikā Rubene florbolisti. Šonedēļ liepājnieki cīnīsies ar sīkstajiem Ulbroka / FS Masters florbolistiem izbraukumā, bet svētdien 18:00, Liepājas Olimpiskā centrā uzņems Talsi/Triobet komandu, informē Dāvids Jansons, FK Kurši preses sekretārs.
 
Kurši 10 spēlēs izcīnījuši 5 uzvaras, kas dod 15 punktus un 9.vietu turnīra tabulā, bet līdz 6.vieta šķir vienīgi punkts. Šobrīd 5.vietā esošā Lielvārde ir iekrājusi 19 punktus, bet 10.vietā FK Bauska 14 punktus, cīņa par labāko astotnieku ir ļoti saspringta, katrs punkts ir svarīgs. Iepriekšējās spēlēs ļoti labi sevi parādīja jaunais spēlētājs Kristofers Capļins, kurš divās spēlēs tika pie pieciem rezultativitātes punktiem. Nelielās traumās iedzīvojušies Ričards Dēvits un Ivo Popovs, bet nedēļas nogalē paredzētās spēlēs spēs piedalīties.
 
Ulbroka / FS Masters līdzīgi kā Kurši 10 spēlēs tikuši pie 15 punktiem, bet atrodas 7.vietā turnīra tabulā. Uzvarēti tādi pretinieki kā Mogo-RTU/Rockets, FK Rīga, Rubene, bet piedzīvoti sāpīgi zaudējumi pret Lielvārdes, Valmieras florbolistiem, kas sezonas izskaņā var būt ļoti svarīgi punkti. Rezultatīvākais spēlētājs ir komandas kapteinis Edžus Ceriņš ar 27 punktiem, kuram seko pieredzējušie Ainārs Juškēvičs un Pēteris Freimanis abiem par 22 punktiem.

Talsi/Triobet sezonu iesākuši diezgan nedroši, izcīnīta tikai viena uzvara 11 spēlēs, bet vēl trīs punkti sakrāti zaudējot trīs spēlēs pagarinājumā. Uzvarēti virslīgas pastarīši Jelgavas novads. Talsi/Triobet bija pirmie, kas krita Latvijas U19 izlases priekšā, atdzīstot junioru pārākumu ar 5:9. Talsi/Triobet rezultatīvākais spēlētājs ir Andris Blumbahs, kurš iepriekšējā sezonā pārstāvēja RTU/Inspecta komandu. Otrs rezultatīvākais ir Krišs Treimanis, kurš ne tikai pārstāv Talsi/Triobet, bet arī Latvijas U19 izlasi.

Kurši kapteinis Kaspars Klamers : „Trenējamies pilnā sastāvā un par iepriekšējām uzvarām nedomājam. Ar Ulbroka/FS Masters spēles vienmēr ir ļoti spraigas, jāizmanto savas iespējas un kompakti jāspēlē aizsardzībā. Pretinieks ir spēcīgs, bet mums ir pa spēkam uzvarēt. Pierādījām, ka varam cīnīties ar visiem pretiniekiem. Ulbrokā uzskatu, ka spēle būs saucamā sešu punktu spēle, uzvarētājs nostabilizēsies labāko astoņniekā. Spēle pret Talsi/Triobet būs ļoti grūta, Kurzemes derbijs ir ļoti interesants katru reizi. Talsi/Triobet ir izsalkuši pēc uzvarām, centīsimies šo izsalkumu nemazināt un izcīnīsim uzvaru savu skatītāju priekšā.”

Pievieno komentāru

Sports