"Kurbads" trešajā periodā norok liepājnieku cerības uz otro uzvaru pusfinālā

"Liepājas" hokejisti sestdien, 21. martā, Liepājas ledushallē Latvijas hokeja čempionāta pusfināla sērijas otrajā spēlē ar 1:4 (0:0; 1:0; 0:4) zaudēja Ogres komandai "Kurbads". Sērijā līdz trim uzvarām rezultāts kļuva neizšķirts - 1:1.

Pirmais perioda aizritēja bez vārtu guvumiem, bet otrā perioda sākumā Dmitrijs Korņilovs izvirzīja vadībā "Liepāju" - 1:0.

Trešā perioda 40. sekundē "Kurbads" panāca neizšķirtu, bet vēlāk pāris minūšu laikā guva vēl trīs vārtus, svinot pārliecinošu uzvaru ar 4:1.

Pusfināla sērijas trešā spēle notiks otrdien, 24. martā, Ogrē, bet ceturtā spēle būs 25. martā izbraukumā.