Kuplā skaitā aizvadītas pirmās cīņas "Vega 1" pludmales volejbola līgā

“Vega 1” pludmales volejbola pirmais posms Liepājā sākas ar pārsteidzoši lielu dalībnieču skaitu dāmu konkurencē, kurā trešdien, 10. jūnijā, sacensībām pieteicās 36 daiļā dzimuma pārstāves. Spēlējot turnīru pēc divmīnusu sistēmas, veiksmīgākās un meistarīgākās, priekš volejbola aukstajos laika apstākļos, izrādījās Inga Jansone un Megija Krūmiņa. Otro vietu izcīnīja Daina Ledāja un Marija Kļimova, bet trešo vietu izcīnīja Natālija Zinovjeva un Anna Kļimova, informē Liepājas pilsētas domes Sporta pārvaldes projektu vadītājs Kaspars Rolavs.

Vīriešu konkurencē cīņas aizvadīja 28 dalībnieki, kuri arī spēlēja pēc divmīnusu sistēmas. Pirmo vietu izcīnīja Artis Zombergs un Dainis Kopštāls, otro Jānis Jerumanis un Mārtiņš Gecs, trešo Klāvs Kairo un Noris Emerbergs.

Veterānu konkurencē piedalījās 15 dalībnieki, kas tika salozēti piecās komandās. Komandas spēlēja katra ar katru pēc apļa sistēmas. Pirmā vietā Raitis Sjanītis, Nikolajs Gaņijevs, Zigurts Lācis. Otrā Ivars Zūns, Jānis Buks, Ivars Kuzņecovs. Trešā vietā Juris Plamše, Gints Juriks, Andrejs Vasiļjevs.

Nākamais “Vega 1” pludmales volejbola posms 1. jūlijā. Sīkāka informācija meklējama mājas lapas liepajassports.lv amatieru sporta sadaļā.


Pievieno komentāru

Sports