Kuldīgas pusmaratonam pieteikušies 538 sportisti

Pašlaik 4. SEB Kuldīgas pusmaratonam, līdz kuram atlikušas trīs dienas, pieteikušies 538 pusmaratona skrējēji, kas pagaidām ir šo sacensību rekords, aģentūru LETA informēja sacensību organizētāji.

"Kopā ar tautas un komandu skrējiena dalībniekiem sacensībās dalību ņems ap 1000 skriešanas entuziastu. Skrējēju skaits ar katru gadu būtiski pieaug," informēja sacensību rīcības komitejas priekšsēdētāja Saila Jansone.

Jau ceturto reizi Kuldīgā ar 1.dalībnieka numuru skries pasaules elites skrējēji Jeļena Prokopčuka un Sandis Brālītis, kurš atbraucis no Īrijas, Viktors Slesarenoks, kuram pieder pusmaratona trases rekords, un daudzi citi pazīstami garo distanču skrējēji.

Sacensību rīkotājus priecē, ka liels skaits ir mazpazīstami dalībnieki, kuri šogad pirmo reizi dosies 20 kilometrus garajā distancē. Starp skrējējiem ar 500.dalībnieka numuru būs arī kuldīdznieks, bijušais veselības ministrs Ivars Eglītis, kuram pieder ideja Kuldīgā rīkot pusmaratonus.

Kā ziņots, sestdien, 8.augustā, Kuldīgā jau ceturto reizi notiks pusmaratons, kas vienlaikus būs arī Latvijas čempionāts pusmaratonā. Sacensību trase (21,097 kilometri) vīsies caur vecpilsētu un pāri vēsturiskajam ķieģeļu tiltam pār Ventu.

Plkst.11sāksies dalībnieku reģistrācija, no plkst.13.30 pulcēšanās svinīgajam startam, plkst.13.30 paredzēts starts bērnu skrējienam, plkst.13.50 svinīgais starts pusmaratona skrējienam, plkst.14.00 starts pusmaratonam, plkst. 14.10 starts tautas un komandu skrējienam, plkst.16 sacensību dalībnieku apbalvošana un loterija, bet plkst.17 aicināto viesu oficiālā pieņemšana viesnīcā "Metropole".

Sacensību dienā no plkst.12 līdz 13 Rātslaukumā notiks koncerts ar grupas "Mirage Octet" un solista Laimja Rācenāja piedalīšanos.

Bērni varēs aktīvi pavadīt brīvo laiku, rotaļājoties piepūšamajās atrakcijās 1905.gada parkā.
Sacensības rīko Kuldīgas novada dome sadarbībā ar Latvijas Vieglatlētikas savienību.

Pievieno komentāru

Sports