Kristaps Porziņģis atgriežas mājās

Svētdien, 22. jūnijā, pulksten 15:00 Liepājas Olimpiskajā centrā tiek rīkota tikšanās ar Liepājas basketbola pēdējo gadu spožāko zvaigzni  Kristapu Porziņģi. Kristaps Liepājā ir atgriezies, lai sadarbībā ar “Nike Latvija” dāvinātu sporta inventāru Liepājas sporta spēļu skolai.

Kristaps Liepājas sporta spēļu skolai dāvinās nepieciešamāko inventāru jauno perspektīvo basketbolistu attīstīšanai. Liepājas Sporta spēļu skolā Kristaps ielika pamatus savai basketbola spēlei, no kuras viņš devās uz Spāniju, lai turpmākajos gados „slīpētu” savu meistarību un kļūtu par vienu no savas paaudzes talantīgāko basketbolistu!

Kristaps paliks Liepājā - Liepājas Olimpiskais centrs ir sarūpējis Kristapa Porziņģa maketu izmērā 1:1, kurš turpmāk tiks izvietots LOC telpās un katram apmeklētājam būs iespēja novērtēt Kristapa raženo augumu.

Atgādināsim, ka 22. jūnijā sāksies ESBA rīkots senioru turnīrs basketbolā, kura ietvaros pulksten 15:30 sāksies 3 punktu konkurss, bet 17:00 sāksies turnīra atklāšanas pasākums. Pēc organizatoru sniegtās informācijas, Lietuvas basketbola leģenda Arvīds Sabonis pagodinās Liepāju ar dalību “zvaigžņu spēlē”, kas sāksies pulksten 18:00.

Visi basketbola cienītāji, tiekamies LOC 22.jūnijā!

Normunds Atvars
LOC Sporta daļas vadītājs

Pievieno komentāru

Sports