Krievijas treneris: Kemzūra kārtējo reizi nav attaisnojis sev piešķirtos avansus

Latvijas basketbola izlases galvenais treneris Ķēstutis Kemzūra kārtējo reizi nav attaisnojis sev piešķirtos avansus, sarunā ar laikrakstu "Sport denj za dnjom" atzinis nopelniem bagātais Krievijas treneris Vladimirs Cinmans.

"Latvijas izlases sniegums man sagādāja lielu vilšanos, jo uzreiz bija redzams, ka komandā nav kārtības.

Par ko gan var runāt, ja Kemzūra mača izskaņā gribēja nomainīt spēlētāju, bet viņš nepiekrita un palika laukumā," skarbu viedokli izteica Cinmans.

Jau ziņots, ka pirmajā Eiropas čempionāta mačā Latvija pirmdien ar 68:81 (21:28, 15:11, 16:19, 16:23) zaudēja pašreizējai Eiropas čempionvienībai Krievijai.

"Nesaprotu kāpēc šis speciālists trenē Latvijas izlasi. Viņš ir nulle gan spēles organizācijas, gan aizsardzības, gan uzbrukuma ziņā," teica Cinmans. "Pat nevar teikt, ka [Krievijas izlases galvenais treneris Deivids] Blats apspēlēja Kemzūru. Viņš vienkārši neizmantoja sev sniegtos avansus."

Jau ziņots, ka Kemzūra iepriekš savā karjerā ilgstoši ir strādājis Krievijas klubos. Lietuvietis līdz pagājušā gada decembrim bija Krievijas kluba Maskavas apgabala "Himki" galvenais treneris. Savukārt no 2002.gada līdz 2006.gadam viņš strādājis kā trenera asistents tādos klubos kā "Lietuvas rytas", Sanktpēterburgas "Dinamo" un Itālijas klubā Trevīzo "Benetton".

Pievieno komentāru

Sports