Koziols: "Rīga 2000" zaudējums tiks ņemts vērā, runājot par nākamās sezonas līgumiem

Hokeja kluba "Rīga 2000" zaudējums Latvijas čempionāta pusfinālsērijā tiks ņemts vērā, runājot ar spēlētājiem par nākamās sezonas līgumiem Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas "Dinamo" sastāvā, laikrakstam "Diena" izteicās "Dinamo" kluba prezidents un "Rīga 2000" vienības valdes loceklis Viesturs Koziols.

"Šādu iznākumu uzskatu par personisku apvainojumu. Spēlētāji ar divvirzienu līgumiem jau iepriekš zināja, ka pēc sezonas "Dinamo" viņiem būs jāturpina spēlēt "Rīga 2000"," Koziols izteica neapmierinātību ar "Dinamo" hokejistu sniegumu fārmkluba "Rīga 2000" sastāvā. "Un lai nestāsta par nogurumu. NHL (Nacionālajā hokeja līgā) sezonā ir 80 spēles. Tā ir attieksme, kas izraisa pārdomas."

Jau ziņots, ka "Rīga 2000" Latvijas čempionāta pusfinālsērijā ar rezultātu 1-3 piekāpās ASK/"Ogre" vienībai. Abu komandu pirmajā tikšanās reizē "Rīga 2000" izcīnīja uzvaru ar rezultātu 7:2, otrajā spēlē ar 4:1 uzvarēja Ogres komanda, bet trešajā mačā ASK/"Ogre" svinēja panākumu ar 3:1, bet ceturtajā bija pārāki ar 4:2.

"Rīga 2000" ir Rīgas "Dinamo" fārmklubs, un pēc sezonas KHL klubs uz to nosūtīja deviņus hokejistus. Uz fārmklubu devās aizsargi Guntis Galviņš, Kristaps Sotnieks, Krišjānis Rēdlihs un Oļegs Sorokins, kā arī uzbrucēji Ankipāns, Armands Bērziņš, Aigars Cipruss, Ronalds Cinks un Sergejs Pečura.

"Man nav iebildumu pret [Gintu] Meiju, Ciprusu un Pečuru. Par pārējiem "Dinamo" spēlētājiem neko labu nevaru pateikt," atzina Koziols. "Es un arī "Dinamo" ģenerālmenedžeris Normunds Sējējs esam sapratuši, ka šiem spēlētājiem nevar uzticēties. Šīs sērijas iznākums noteikti tiks ņemts vērā, kad būs runa par līgumiem uz nākamo sezonu."

Pievieno komentāru

Sports