Korņilovs ar diviem gūtajiem vārtiem palīdz "Liepājas" hokejistiem uzvarēt "Kurbadu"

Divus vārtus Latvijas hokeja virslīgas mačā trešdien guva Dmitrijs Korņilovs, palīdzot "Liepājas" komandai izbraukumā ar 3:1 (0:0, 2:1, 1:0) apspēlēt Ogres "Kurbadu".

Spēles rezultātu 28.minūtē atklāja tieši Korņilovs, tomēr nepilnas piecas minūtes vēlāk Rihards Remiņš panāca izlīdzinājumu. Vēl otrajā trešdaļā uzvaras vārtus liepājniekiem iemeta Guntis Pujāts, bet punktu mačam 46.minūtē ar vēl vienu precīzu raidījumu pielika "Liepājas" komandas kapteinis Korņilovs.

Šī "Liepājas" hokejistiem bija jau piektā uzvara pēc kārtas.

Zīmīgi, ka abas komandas nākamajā mēnesī savā starpā tiksies arī "Optibet sporta bāra" Latvijas kausa izcīņas pusfinālā.

Latvijas virslīgas kopvērtējuma līdere "Mogo" 12 spēlēs guvusi 26 punktus, bet šajā nedēļas nogalē Rīgas vienībai Itālijā plānota dalība Kontinentālā kausa trešajā kārtā.

Pie 24 punktiem 11 mačos tikusi "Liepāja", kurai ar 20 punktiem seko "Prizma". "Zemgale"/LLU ar 19 punktiem desmit mačos atrodama ceturtajā pozīcijā, bet "Kurbads" ar 18 punktiem desmit spēlēs ir piektajā vietā.

Savukārt pie četriem punktiem 12 dueļos tikusi "Rīga", kamēr bez punktiem cīnās "Rīga 99"/"Tukums".

Kā zināms, pagājušajā mēnesī no turnīra tika izslēgta bankrotējusi virslīgas komanda HASC/"Tukums". No tās čempionāta apritē palicis "Tukums", kas apvienojies ar hokeja skolas "Rīga" 1999.gadā dzimušajiem spēlētājiem.

HASC/"Tukums" hokejisti šosezon aizvadītajās sešās spēlēs cieta tikai zaudējumus, bet, tā kā komanda tiek tikai pārveidota, tās jau aizvadītās spēles palika spēkā.

HASC jeb "Hokeja akadēmijas sporta centrs" virslīgā debitēja pagājušajā sezonā, spēles aizvadot Jūrmalā, bet pirms šīs sezonas pārcēlās uz Tukumu.