Kļūst zināmi pirmie "Priekules kausa 2013" uzvarētāji šautriņu mešanā 1

Priekules daudzfunkcionālajā sporta hallē sestdien, 7. septembrī, noskaidroti uzvarētāji Latvijas un Baltijas reitinga sacensību šautriņu mešanā "Priekules kauss 2013" individuālajā turnīrā. Svētdien būs pāru sacensības.

Dāmu konkurencē uzvarēja Smiltenes Darta kluba pārstāve Zeltīte Strade, otrā bija vaiņodniece Irēna Bauze (šautriņu mešanas klubs "Priekule"), bet trešajā vietā ierindojās sporta kluba "Bauskas Darts" pārstāve Areta Kovaļevska un vaiņodniece Kristīne Bauze (šautriņu mešanas klubs "Priekule"), informē sacensību organizators Madars Razma.

Vīru turnīrā uzvarēja lietuvietis Ārūns Čiplis, otrajā vietā ierindojās vēl viens Lietuvas sportists Darius Labanausks, bet trešie bija talsenieks Nauris Gleglu un priekulnieks M. Razma. Priekulnieks Aigars Strēlis un vaiņodnieks Kristaps Mickus dalīja piekto vietu.

Jauniešu turnīrā, kurā bija tikai divi dalībnieki, uzvarēja Roks Aniulis, bet otrā palika Kornelija Lušaite (abi no Lietuvas).

Gandarījuma turnīrā uzvareja Renata Vaikutiene no Jonavas "Strele" un Andris Ziemelis (ŠMK "Priekule").

Kopumā pirmajā sacensību dienā startēja divi jaunieši, 19 dāmas un 34 kungi.

Svētdien uzvarētāji tiks noskaidroti pāru sacensībās. Dalībnieku reģistrācija notiks no pulksten 9 līdz 10. Pulksten 10.30 - sacensību sākums. Nobeigumā - apbalvošana.

Komentāri 1

robis

Apsveicu Priekules šautriņu metējus, lai veicās arī pārējos turnīros. Uzvaras arī leišu turnīros.

pirms 7 gadiem, 2013.09.09 07:25