"Kings/Grobiņa" svin pārliecinošu uzvaru pār Aizputes pagastu 10

Liepājas rajona basketbola meistarsacīkstēs vīriešiem trešajā līgā komanda "Kings/Grobiņa" šovakar, 28. janvārī, Grobiņas sporta centrā pārliecinošu uzvarēja Aizputes pagastu.

Maču labāk iesāka "Kings/Grobiņa" vienība, kas pirmajā ceturtdaļā izvirzījās vadībā ar 10:3. Aizputes pagasta spēlētājiem gan izdevās atspēlēties - 8:10. Pirmo ceturtdaļu ar 18:12 uzvarēja komanda "Kings/Grobiņa".

Otrā puslaikā "Kinga/Grobiņas" basketbolisti uzsāka atraušanos un pēc pirmā puslaika bija vadībā ar 37:25. Vēl lielākas viņu pārsvars izpaudās trešajā ceturtdaļā  62:31.

Visā mačā "Kings/Grobiņa" vienība uzvarēja ar 74:46.

Komentāri 10

vels

var redzeet ka pajolis raksta,Liepajas papiirs nav LBL komanda!!!Dunduks!!!

pirms 11 gadiem, 2009.01.30 02:05

to vels

a kas notiek ar tām komandām kurās spēlē LBL spēlētāji? Piemēram, Liepājas papīrs. Pēc nolikuma komandu vajadzētu kaut kā sodīt?
It kā, rajona čempis, bet kāda jēga cīnīties pret spēlētājiem kuri trenējas vismaz reizi dienā? Vai nezūd interese? Pārāk daudz neatbildēti jautājumi!

pirms 11 gadiem, 2009.01.30 01:25

vels

ko tu tur osiiti niidi,laikam esi aizmirsis ka tie ir rajona maci un pie ***s kas speelee!!!!Ja nemaaki zaudeet tad neplurini!!!!

pirms 11 gadiem, 2009.01.30 01:14

Tomelis

No Gaviezes nav neviens no Sporta skolas..:)

pirms 11 gadiem, 2009.01.29 23:20

osītis

dažās bildēs arī es esmu redzams. tas tā, bet būtu intresanti cik komandās spēlē no Basketbola Sporta Skolām, jo līmenis ir ļoti audzis un paskotieties kā daži jaunieši spēlē rodas jautājums ko viņi šeit dara?

pirms 11 gadiem, 2009.01.29 21:29