Ķibermanis divniekos apsteidz Melbārdi arī Sanktmoricā - jaunajam pilotam augstā 8. vieta

Latvijas jaunā bobsleja pilota Oskara Ķibermaņa pilotētais divnieks sestdien izcīnīja augsto astoto vietu Šveices trasē notiekošajā Pasaules kausa piektajā posmā.

Ķibermanis kopā ar Vairi Leibomu pēc pirmā brauciena bija desmitais, bet otrajā izdevās pakāpties par pāris vietām augstāk, summā uzvarētājam šveicietim Beātam Hefti zaudējot 0,76 sekundes.

Tikmēr Latvijas pirmais numurs Oskars Melbārdis kopā ar Daumantu Dreiškenu, kuri pēc pirmā brauciena bija 11.vietā, otro mēģinājumu vairs neveica tik labi, tāpēc nācās kopējā ieskaitē atkrist uz 13.vietu. Latvijas vadošais pilots no otrā numura atpalika arī iepriekšējā PK posmā Vinterbergā.

Otrajā vietā šajā posmā finišēja pieredzējušais krievu braucējs Aleksandrs Zubkovs, kurš uzvarētājam piekāpās par 0,18 sekundēm. Tikmēr neveiksmīgu otro braucienu aizvadīja vācieša Frančesko Frīdriha ekipāža, kas pēc pirmā brauciena bija pirmajā vietā, taču noslēgumā summā izcīnīja vien trešo vietu.

Pasaules kausa kopvērtējumā divnieku ekipāžām līderis ar 1252 punktiem ir amerikānis Stīvens Holkombs, kurš bija uzvarējis pirmajos trīs sezonas posmos, bet viņam ar 1190 punktiem seko Hefti. Tikmēr Melbārdis ar 912 punktiem atrodas noslīdējis uz desmito vietu, bet Ķibermanis ar 630 punktiem ieņem 19.pozīciju.

Svētdien paredzētas sacensības četriniekiem.

Pievieno komentāru

Sports