Ķibermaņa un Mikņa divnieku ekipāža Jaņcjinas trasē izcīna septīto vietu

Latvijas bobsleja pilots Oskars Ķibermanis ar stūmēju Matīsu Mikni pirmdien pirmajās sezonas sacensībās olimpiskajā Pekinas trasē ieņēma septīto vietu, Dāvis Kaufmanis un Edgars Nemme ierindojās 15.pozīcijā, bet Emīls Cipulis un Ivo Dans Kleinbergs beidza sacensības 24.vietā.

Pirmajā vietā bija Vācijas pilots Frančesko Frīdrihs, otro vietu ieņēma Lielbritānijas pilots Breds Hols, kurš divu braucienu summā atpalika par 0,07 sekundēm, bet labāko trijnieku noslēdza Krievijas pilots Rostislavs Gaitukevičš, atpaliekot no pirmās vietas ieguvēja par 0,09 sekundēm, vēsta LETA.

Ķibermaņa ekipāža no Vācijas pilota atpalika par 0,44 sekundēm, bet Kaufmaņa ekipāža bija par 1,03 sekundēm lēnāka. Cipuļa ekipāža piekāpās Frīdriha ekipāžai par 1,8 sekundēm.

Ķibermaņa divnieks abos braucienos startā bija otrais, piekāpjoties tikai Gaitukevičam. Pirmajā braucienā viņš bija 11., bet otrajā - otrais. Arī Kaufmanis startā bija viens no labākajiem - latvieši kamanas iestūma ar ceturto un otro laiku, bet finišā bija attiecīgi 17. un astotie. Cipuļa divnieks startā bija sestais un septītais, bet finišā ieņēma 18. un 24.vietu.

Kontrolsacensības Jaņcjinas trasē otrdien turpināsies ar startiem sieviešu bobsleja divnieku ekipāžām un vīriešiem bobslejā četrinieku ekipāžām.

Šogad Pasaules kausa sezona sāksies 15.novembrī Īglsā, kur sacensības risināsies divas nedēļas nogales pēc kārtas. Visi Pasaules kausa posmi notiks tikai Eiropas trasēs - astoņi posmi, četras valstis, piecas trases. Arī šogad viens etaps notiks Siguldas trasē, kur skeletonisti sacensības aizvadīs vecgada vakarā, bet bobslejisti - jaunā gada pirmajās divās dienās.

Pievieno komentāru

Sports