Ketomā: Braucu, cik ātri spēju

Vairākkārtējais Somijas čempions un Eiropas autorallija čempionāta (ERC) otrā posma Liepāja-Ventspils uzvarētājs Jari Ketomā Latvijā notikušajās sacīkstēs braucis uz savu un tehnikas spēju robežas, sportists atzinis intervijā ERC mājaslapā.

Kā zināms, Ketomā ("Ford Fiesta RRC") rallijā Liepāja-Ventspils izcīnīja pirmo vietu, apsteidzot talantīgo īru Kreigu Brīnu ("Peugeot 207").

Pēc triumfa autosportists atzina, ka uzvarēt palīdzējusi arī veiksmīga apstākļu sakritība.

"Tās bija patiešām lieliskas sacīkstes. Pēdējos divos gados mani vajāja neveiksmes, kuru dēļ nevarēju sasniegt labus rezultātus. Taču šoreiz viss notika man labvēlīgi. Arī konkurenti neļāva atslābt - braucu, cik ātri vien spēju," sacīja Ketomā.

Pirmajos piecos sacensību ātrumposmos triumfēja tieši Brīns, taču Ketomā vēlmi uzvarēt tas neesot mazinājis.

"Viņš paveica lielisku darbu, kā arī brauca neiedomājami ātri. Pirmās dienas vakarā nebiju īsti pārliecināts par savu automašīnu, taču nākamajā dienā atradu savu ritmu un viss aizgāja pareizajās sliedēs. Sacensībās rādīju visu, uz ko biju spējīgs," par rallija norisi un piedzīvotajām sajūtām pastāstīja sportists.

Vaicāts par sadarbību ar jauno stūrmani Kaju Lindstrēmu, soms atzina, ka ar to viss esot vislabākajā kārtībā.

"Mums izveidojās labs tandēms, taču neko sliktu nevaru teikt arī par savu iepriekšējo stūrmani. Tomēr Kajs man ieteica dažās lietas, par kurām iepriekš nebiju aizdomājies," atzina Ketomā.

Jau ziņots, ka sacensības Liepāja-Ventspils bija vienīgais īstais ziemas rallijs šī gada ERC kalendārā.

Labākais no latviešiem tajā bija Raimonds Kisiels ar stūrmani Arni Roni ("Mini JCW RRC"), kurš izcīnīja piekto pozīciju.

Pievieno komentāru

Sports