"Ķekava" Liepājā aptur "Kuršus/Ekovali"

"Elvi" florbola līgā vīriešiem ceturto uzvaru pēc kārtas neizdevās izcīnīt Liepājas komandai "Kurši/Ekovalis", kas svētdien Liepājas Olimpiskā centra manēžā ar 7:9 atzina "Ķekavas" florbolistu pārākumu.

"Ķekavas" sastāvā nepturams bija Klāvs Jansons, kurš izcēlās ar pieciem vārtu guvumiem, vēstīts Latvijas Florbola savienības mājaslapā.

Liepājnieki mača sākumā nokļuva zaudētāju lomā ar 0:1, bet pēc pirmā perioda bija vadībā ar 5:1. Viesi otrajā periodā guva četrus bezatbildes vārtus, savukārt trešajā periodā bija pārāki ar 4:2.

Mājiniekiem katrs pa diviem vārtiem guva Ralfs Polis un Edgars Freimanis, bet pa vienai reizei izcēlās Kaspars Klamers, Gints Siliņš un Mihails Kostusevs.

Zaudējums liepājniekus turnīra tabulā atbīdīja uz piekto pozīciju. Komandai nākamā spēle būs 9. februārī izbraukumā pret "Pārgauju".