Kazdangas basketbolisti Aizputes novada čempionātā uzvar Aizputi 2

Kazdangas basketbolisti piektdien, 17. janvārī savā laukumā Aizputes novada basketbola čempionāta pirmā apļa atliktajā spēlē ar 66:60 uzvarēja Aizputi.

Mača lielāko daļu vadībā bijusi Kazdanga, bet Aizputei, kas spēlējusi bez sava centra spēlētāja, otrajā puslaikā izdevies atspēlēt desmit punktu deficītu, stāsta čempionāta koordinators Jānis Brūns.

Viņš norāda, ka aptuveni trīs līdz četras minūtes pirms mača beigām aizputnieki pat ieguvuši četru punktu pārsvaru. Kazadangai tad veiksmīgi nospēlējis Uldis Rungovskis. Kazdandznieki mačā galotnē ar precīziem soda metieniem noturējuši uzvaru.

Zemnieku saimniecības "Lilijas" balviņas Kazdangas komandā tika Jānim Tamsonam un Uldim Rungovskim. Aizputes vienībā - Jānim Mellupam, ar kuru mājinieki nav tikuši galā.

Šī bija vienīgā spēle, kas vēl nebija izspēlēta pirmajā aplī. Abas komandas, viena no otras baidoties, vairākkārt nespēja savākties uz spēli.

Pirmdien, 20. janvārī, čempionātā vīru turnīrā pulksten 19 Kazdangā spēlēs Kazdanga un Aizputes vidusskola. Pulksten 18.30 Aizputē sieviešu turnīrā spēlēs Aizpute un Cīrava.