Kazdangas basketbolistes Aizputes novada čempionātā spraigā cīņā piekāpjas Aizputei

Aizputes basketbolistes piektdien, 10. janvārī, Kazdangā Aizputes novada čempionāta otrajā aplī tikai ar lielām mokām spēja pieveikt Kazdangas vienību, kas sagādājā čempionātā vienu no visspraigākajām cīņām.

Aizputes basketbolistēm čempionātā pirmo reizi bija jāiespringst mača galotnē. Priekšpēdējā minūtēm viņām bija tikai viena punkta pārsvars. Pateicoties pieredzei un kazdandznieču taktiskajām kļūdām, Aizputes basketbolistes uzvarēja ar 46:42, informē čempionāta koordinators Jānis Brūns.

Trešājā ceturtdaļā Aizpute ieguvusi desmit punktu pārsvaru, taču kazdandzniecēm izdevies atspēlēties. Ceturtās ceturtdaļas pēdējās piecas minūtes ritējušas punkts punktā. Kazdandzniecēm gan ne mirkli nav izdevies pārņemt vadību. Mājiniecēm bijis arī labs skatītāju atbalsts.

Zemnieku saimniecības "Lilijas" balviņas mačā tika aizputniecēm Vitai Levicai un Antrai Jansonei, kā arī Kazdangas basketbolistei Rasai Brūnai. Viņas veiksmīgā spēle mača izskaņā ļāva komandai sadeldēt rezultāta starpību līdz minimumam.

Aizputes novada čempionātā nākamā spēle būs pirmdien, 13. janvārī, kad vīru turnīrā Aizputes novada sporta centrā pulksten 18.30 spēlēs Aizpute un Aizputes vidusskola. Otrdien, 14. janvārī, pulksten 19 Cīravā spēlēs Kalvene un Cīravas profesionālā vidusskola.