Karro pirms jaunās sezonas sākuma gūst savainojumu

Latviešu motosportists Matīss Karro guvis nopietnu kreisā ceļa savainojumu, kas liegs viņam divus līdz trīs mēnešus piedalīties sacensībās.

Aizvadījis veiksmīgu sagatavošanos posmu jaunajai MXGP pasaules čempionāta sezonai, kas startēs šajā nedēļas nogalē Katarā, Matīss Karro ar nepacietību gaidīja brīdi, kad varēs atkal iziet uz starta pasaules čempionātā, informē Mārtiņš Jankovskis, Matīsa Karro preses pārstāvis.

Pagājušajās brīvdienās Matīss startēja sacensībās Francijā, kur sportists demonstrēja labu ātrumu. Diemžēl pēdējā braucienā Matīss ar taisnu kāju atsitās pret zemi, un, lai lieki neriskētu, tika nolemts izstāties. Vēlāk tika veiktas pārbaudes, kuras diemžēl liecināja par to, ka Karro guvis nopietnu savainojumu, kas liegs viņam sacensībās startēt divus līdz trīs mēnešus.

Pēc vizītes pie ārsta tika konstatēts, ka kreisajam celim ir pārrautas krusteniskās saites, kā arī ir meniska un apakšējā kaula lūzums. Paredzēts, ka jaunnedēļ  Karro tiks veikta operācija. Ja viss noritēs labi, sportists trasē plāno atgriezties pēc diviem vai trim mēnešiem.

„Bija vēl cerība, ka savainojums nav tik nopietns un, ka varēšu braukt Katarā vai pēc nedēļas Taizemē. Diemžēl vēlāk saņēmu ziņas, kuras negribēju dzirdēt, jo tobrīd biju labā sportiskā formā un gatavs sezonai. Ar lielu nepacietību gaidīju jaunās sezonas sākumu. Tagad man atkal ir jāiet cauri rehabilitācijas posmam. Ir smagi, bet tur es neko nevaru darīt. Paldies visiem par atbalstu šajā grūtajā brīdī. Zinu, ka atpakaļ atgriezīšos daudz spēcīgāks,” tā "24MX Lucas Oil Honda"  Matīss Karro.

Pievieno komentāru

Sports