Karro: "Negribēju izaicināt likteni"

Sestdien un svētdien Beļģijā notiekošajā pasaules motokrosa čempionāta posmā latviešu braucējs Matīss Karro divu braucienu summā MX1 klasē izcīnīja 16.vietu.

Sezonas 15.posms norisinājās Beļģijā, kur sacensības klātienē noskatījās apmēram 20 000 skatītāju. Sestdiena Matīsam iesākās ļoti labi, jo sportists kvalifikācijā ierindojās desmitajā vietā, kas bija sportista labākais rezultāts MX1 klasē aizvadītajos posmos. Diemžēl svētdien braukšana īsti nevedās un beigās 16.vieta, ar ko sportists īsti nebija apmierināts.

„Šī trase man patika. Sestdien viss bija labi, jo kvalifikācijā uzrādīju labāko rezultātu šogad – 10.vietu. Ar rezultātu, protams, biju apmierināts, tāpēc uz svētdienu varēju raudzīties ar optimismu,” iesāk Matīss Karro.

„Pirmajā braucienā starts neizdevās. Pāris mirkļus vēlāk mani vēl nospieda, kā rezultātā pirmajā aplī nevarēju saņemties un atkritu ļoti tālu. Brauciena pirmo pusi nevarēju pabraukt. Nezinu, kas īsti par vainu bija – negāja un viss. Otrajā daļā atvēros un aizcīnījos līdz 15. vietai.”

„Otrajā braucienā uz starta stājos ar domām it kā šis būtu Anglijas čempionāta posms, kur man pēdējā laikā izdodas gan izcelt startus, gan uzvarēt. Diemžēl startā pārāk daudz izbuksēju, tad vēl saķēros ar blakus braucošo sportistu, kā rezultātā no starta aizbraucu no beigām. Pāris līkumus vēlāk ar lielu akmeni kārtīgi dabūju pa celi. Trīs līkumus celis ļoti sāpēja, taču tad sāpes atlaida un varēju turpināt braukt,” otrā brauciena sākumu komentē Karro.

„Vēlāk noķēru komandas biedru, kuru centos apdzīt. Taču tad pieļāvu rupju kļūdu un gandrīz smagi kritu. Saņēmos un turpināju braukt, līdz atkal noķēru komandas biedru. Taču vēl viena kļūda un izbraucu ārpus trases, kā rezultātā sapratu, ka neizaicināšu likteni un labāk finišēšu 15.vietā, un došos mājās sveiks un vesels, lai varētu gatavoties nākamajām sacensībām. Ļoti gribās startēt pēdējā Anglijas čempionāta posmā (6.oktobrī), lai varētu nosargāt savu trešo vietu, tāpēc jābūt prātīgam un nedrīkst skriet pa galvu un pa kaklu,” nobeidz Karro, kurš piebilda, ka kopumā ar rezultātu nav apmierināts.
 
Nākamās sacīkstes Matīsam paredzētas šajā nedēļas nogalē, kad pasaules motokrosa čempionāta 16. posms tiks aizvadīts Anglijā.

Pievieno komentāru

Sports