Karro latviešu līdzjutējus priecēs jau svētdien Aizputē

Lieliska ziņa visiem, kas šajā nedēļas nogalē plāno doties uz Aizputi, kur norisināsies Latvijas motokrosa čempionāta pirmais posms. Piektdienas pēcpusdienā tika saņemta ziņa, ka svētdien Anglijas čempionāta trešais posms slikto laika apstākļu dēļ tiek atcelts. Taču Matīsam šī nedēļas nogale nepaliks brīva, jo sportists, uzzinot jaunumus, uzreiz nolēma doties ceļā uz Latviju, kur svētdien 27. aprīlī Aizputē „Misiņkalna” mototrasē notiks Latvijas čempionāta pirmais posms. Karro šajās sacensībās dosies palīgā savai Latvijas komandai MX Moduls, informē Mārtiņš Jankovskis, Matīsa Karro preses pārstāvis

„Šobrīd Anglijā līst kā pa Jāņiem, un līdz ar to arī trase nav piemērota sacensībām, tāpēc Anglijas čempionāta trešais posms ir atcelts. Ar vienu kāju biju jau ceļā no Holandes uz Angliju, taču pēdējā brīdī saņēmu ziņu par to, ka sacensības ir atceltas, tāpēc ātri pieņēmu lēmumu doties uz Latviju. No vienas puses žēl, ka sacensības Anglijā tika atceltas, jo biju gatavojies šajā nedēļas nogalē cīnīties par čempionāta kopvērtējuma pirmo vietu. No otras puses esmu priecīgs, ka varēšu startēt vēl vienās sacensībās Latvijā un palīdzēt savai MX Moduls komandai, jo startēt mājās, savu līdzjutēju priekšā, vienmēr ir kaut kas īpašs,” stāsta Matīss Karro.

Šogad Matīsam ārpus Pasaules un Anglijas čempionāta pirmās sacensības Latvijā bija plānotas nākamajā ceturtdienā, 1. maijā Valmierā, kur savu sezonu atklāj Superkauss motokrosa sacensību seriāls, bet nu visi fani un motokrosa cienītāji Matīsu nedēļas laikā varēs vērot divās motokrosa sacensībās Latvijā.

Vēl šogad Matīsu Latvijā varēs klātienē vērot un satikt trijās sacensībās - 8. jūnijā Superkausa trešajā posmā, kura norises vieta vēl netiek atklāta (ir zināms, ka šīs sacensības vārda tiešā nozīmē „ienāks pilsētā”), 28. augustā Latvijas kausa piektajā posmā Gulbenē un 31. augustā Latvijas čempionāta trešajā posmā Cēsīs.

„Ceru Jūs visus kuplā skaitā redzēt trases malā, atbalstot mani un manu MX Moduls komandu šajās brīvdienās Aizputē un nākošnedēļ 1. maijā Valmierā,” nobeidz Matīss.

Par klubu “MX Moduls”
Motokrosa komanda "MX Moduls" dibināta 2010.gadā. Komandas mērķis kļūt par profesionālu motokrosa klubu, kuru pazīst un novērtē Pasaules un Eiropas čempionātos. MX Moduls ir klubs, kuru pārstāv labākie Latvijas motokrosa braucēji, un tie, kuri Eiropas un Pasaules čempionātos spēj cīnīties ar pirmā desmitnieka sportistiem. Komandas PRO sastāvā šogad startēs 2013.gada Latvijas motokrosa čempions MX1 klasē Dāvis Ivanovs, Kārlis Sabulis un Gints Filipsons, kā arī atsevišķos posmos Matīss Karro.

Pievieno komentāru

Sports