Karro: "Jāaptur šī neveiksmju ķēde"

Sestdien un svētdien Taizemē norisinājās otrais pasaules motokrosa čempionāta posms, kurā latviešu motosportists Matīss Karro divu braucienu summā MXGP klasē izcīnīja 17. vietu.

Pēc pirmā posma, kas notika Katarā, sportisti pārcēlās uz Taizemi, kur norisinājās otrais posms. Brīvajos treniņos Karro uzrādīja trešo ātrāko laiku. Arī kvalifikācijā starts Matīsam padevās ļoti labs, taču nedaudz vēlāk pievīla motocikls un latviešu braucējam nācās izstāties. Diemžēl arī pirmo braucienu Karro neizdevās finišēt, jo tieši priekšā Matīsam krita kāds no konkurentiem, kurš paķēra līdzi arī Karro... Otrajā braucienā Matīsam 13.vieta, kas divu braucienu summā deva 17.vietu, informē Mārtiņš Jankovskis, Matīsa Karro preses pārstāvis.

„Trase patika, un sajūtas bija labas,” par pirmajiem iespaidiem stāsta Matīss Karro. „Lai arī sestdien bija ļoti karsti, treniņos uzrādīju labus laikus. Kvalifikācijā atkal padevās fantastisks starts, kas man ļāva vienu brīdi atrasties trešajā vietā. Nedaudz vēlāk atkritu uz piekto pozīciju, taču otrā apļa beigās motociklam nokrita sēdeklis. Zaudēju pāris vietas, bet tāpat turējos pirmajā astotniekā. Diemžēl brauciena vidū atkal neizturēja tehnika un man nācās izstāties.”

„Svētdien pirmo braucienu sāku no 26.starta vietas, kas, protams, nav labi. Taču starts padevās labs un vairākas vietas atguvu, līdz pirmajā līkumā kāds no līderiem krita un paķēra mani līdzi. Kritiena rezultātā salocīju motociklu, tāpēc biju spiests braukt boksos. Kamēr motocikls tika kaut cik salabots, tika pazaudēts daudz laika, tāpēc nācās izstāties,” pirmā brauciena notikumus komentē Karro.

„Otrā brauciena starts man nepadevās, taču brauciena laikā aizcīnījos līdz 13.vietai. Lielais karstums šo braucienu padarīja par tīrāko izdzīvošanu. Beigās arī finišēju 13.pozīcijā, ar ko biju apmierināts.”

„Protams, mans mērķis joprojām ir Top 10, jo starti ir ļoti labi, kas noteikti ļauj cīnīties ar līderiem. Tikai šobrīd jāaptur šī neveiksmju ķēde,” nobeidz Karro, kurš pēc diviem posmiem kopvērtējumā ieņem 19.vietu.

Nākamais pasaules čempionāta posms 30. martā notiks Brazīlijā.

Pievieno komentāru

Sports