Karro Igaunijā fantastiskā cīņā no pēdējās pozīcijas aizcīnīs līdz trešajai vietai

Trešdien Igaunijas pilsētā Somerpalu norisinājās Leoku ģimenes rīkotās motokrosa sacensības. Izrādot cieņu Leoku ģimenei, Matīss nolēma doties uz šīm sacensībām, kuras bieži pie sevis pulcē daudzus slavenus MX braucējus. Divu braucienu summā Matīss ierindojās otrajā vietā, bet Superfinālā, startējot no pašām beigām, sportists aizcīnījās līdz trešajai vietai.

„Pirmajā braucienā man izdevās izcelt startu, taču pirmajā līkumā kāds trāpīja pa aizmuguri un izstūma mani no trases. Vēlāk aizcīnījos līdz otrajai vietai, ar ko finišā biju apmierināts. Arī otro startu izcēlu, taču vēlāk Tanels Leoks un Jevgēņijs Bobriševs man aizbrauca garām un es paliku trešais. Tas man divu braucienu summā deva augsto otro vietu,” pirmos divus braucienus komentē Matīss Karro.

„Pēc tam sekoja Superfināls. Gribējās paņemt labu startu, taču diemžēl par ātru uzsāku un ieskrēju starta barjerā. Pēc tam sacensības uzsāku no absolūti pēdējās vietas, taču nepadevos un turpināju cīnīties. Vēlāk noķēru un apdzinu daudzus braucējus, beigās izcīnot trešo vietu. Prieks, ka noķēru un igauņu mājas trasē apdzinu Leoku, kurš diemžēl vēlāk nokrita. Aizcīnījos līdz trešajai vietai, taču abi līderi bija atrāvušies diezgan tālu, tāpēc mierīgi finišēju savā trešajā vietā, ar ko biju ļoti apmierināts,” turpina Karro.

„Paldies latviešu faniem, kuri atbalstīja Igaunijā. Tagad atkal esmu uzkrājis pozitīvas emocijas un varu doties uz nākamo pasaules čempionāta posmu Somijā,” tā Matīss.

Ar visiem rezultātiem var iepazīties šeit: http://www.mylaps.com/en/events/925338

Superfināla rezultāti:
1.    Evgeny BOBRYSHEV    15:52.752
2.    Harri KULLAS    +07.065
3.    Matīss KARRO    +20.826 
4.    Juss LAANSOO    +29.530
5.    Ivo ŠTEINBERGS    +37.114 
6.    Dāvis LĪVS    +40.533
7.    Vitautas BUCAS    +41.797 
8.    Tanel LEOK    +1 aplis
9.    Lauris FREIBERGS      +1 aplis 
10.    Andero LUSBO      +1 aplis 

Pievieno komentāru

Sports