Karlsons atstāj Mahačkalas "Anži"

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Ģirts Karlsons atstājis Krievijas pirmās līgas klubu Mahačkalas "Anži", kurā atradās uz pārbaudes laiku un paspēja aizvadīt arī divas pārbaudes spēles, vēsta vienības oficiālā mājaslapa internetā.

Jau ziņots, ka 27 gadus vecais Karlsons kopā ar "Anži" atrādās pirmssezonas treniņnometnē Turcijā, kur 16 minūtes spēlēja pārbaudes mačā ar Baltkrievijas vienību "Gomeļ" un pusotru puslaiku pavadīja laukumā spēlē ar Krievijas otrās līgas klubu "Zemčužina-Soči". Šajās spēlēs latviešu uzbrucējs ar vārtu guvumiem neizcēlās.

Savu futbolista karjeru Karlsons sāka "Liepājas metalurga" sastāvā 1998.gadā un spēlēja tajā līdz 2003.gadam. 2004.gadā Karlsons devās uz Krievijas vienību Jaroslavļas "Šiņņik", taču nospēlēja tajā tikai sezonu, jo nespēja nostiprināties sastāvā.

2005.gadu Karlsons sāka Ventspils "Venta" sastāvā, taču, tā kā klubs bankrotēja, sezonas vidū viņš atgriezās "Liepājas metalurga" sastāvā. Pagājušā gada februārī Karlsons pārgāja uz Nīderlandes augstākās līgas futbola klubu "De Graafschap". Pēc aizvadītās pussezonas Nīderlandē jūlijā Karlsons atgriezās komandā "Liepājas metalurgs".

Pagājušajā gadā "Liepājas metalurga" sastāvā Karlsons aizvadīja 14 spēles, gūstot deviņus vārtus. Savukārt Latvijas izlasē uzbrucējs debitēja 2003.gada beigās un līdz šim kopumā ir aizvadījis 33 mačus, kuros guvis septiņus vārtus.

Pievieno komentāru

Sports